Βαθμολογία Football League
2η αγωνιστική
PLAY OFF 20:00
*******
*******

PLAY OUT 17:30
*******
*********



Επόμενη Αγωνιστική
3η αγωνιστική
PLAY OFF 20:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ-ΟΦΗ

PLAY OUT 17:30
ΡΟΔΟΣ-ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ




Social bookmarking

Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Furl  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of Το Forum της Β εθνικής on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Το Forum της Β εθνικής | www.betafans.net on your social bookmarking website

18η Αγωνιστική (Πρόγραμμα)

Δευ Jan 27, 2014 3:44 pm από sellos

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου:

Παρασκευή 31 Ιανουαρίου
Φωστήρας - Αστέρας Μαγούλας (18:00 OTE TV)

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου
Παναχαϊκή - Ηρακλής Ψαχνών (15:00)
Αχαρναϊκός - Βύζας Μεγάρων (15:00)
Φωκικός - Ολυμπιακός Βόλου (15:00)
Επισκοπή - Γλυφάδα (15:00)
Καλλιθέα - Παναιγιάλειος (18:00 OTE TV)

Δευτέρα 3 Φεβρουαρίου
ΑΟ Χανιά - Πανηλειακός (14:00)


Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου:

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου
Καβάλα - Πιερικός (15:00)
Δόξα Δράμας - Απόλλων 1926 (15:00)
Ζάκυνθος - Αναγ. Γιαννιτσών (15:00)
Νίκη Βόλου - Αιγινιακός (15:00)
Ηρακλής - Βατανιακός (15:00)

Δευτέρα 3 Φεβρουαρίου
Τύρναβος - Κέρκυρα (16:00 OTE TV)
Εθνικός Γαζώρου - Αναγ. Καρδίτσας (18:00, OTE TV)

Σχόλια: 0

Το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής

Δευ Jan 20, 2014 3:11 pm από sellos

Νότιος Όμιλος

Κυριακή (26/1)
15.00: Ηρακλής Ψαχνών – Αχαρναϊκός
15.00: Βύζας – Επισκοπή
15.00: Γλυφάδα – Φωστήρας
15.00: Πανηλειακός – Καλλιθέα
15.00: Αστέρας Μαγούλας – Παναιγιάλειος
18.00: Ολυμπιακός Βόλου – Χανιά (OTE TV)

Δευτέρα (27/1)
16.00: Παναχαϊκή – Φωκικός (OTE TV)

Βόρειος Όμιλος
Παρασκευή (24/1)
18.00: Αναγέννηση Καρδίτσας – Τίρναβος (ΟΤΕ TV)

Κυριακή (26/1)
15.00: Εθνικός Γαζώρου – Καβάλα
15.00: Κέρκυρα – Δόξα Δράμας
15.00: Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ηρακλής
15.00: Αιγινιακός - Βατανιακός

Δευτέρα (27/1)
15.00: Πιερικός – Ζάκυνθος
18.00: Απόλλων Καλαμαριάς – Νίκη Βόλου (OTE TV)

Σχόλια: 0

Το πρόγραμμα της 16ης αγωνιστικής

Δευ Jan 13, 2014 2:29 pm από sellos

Νότιος Όμιλος

Παρασκευή 17/01
ΑΟΧ- Παναχαϊκή: 0-0
Καλλιθέα- Ολυμπιακός Βόλου: 18.00 OTE TV

Σάββατο 18/01
Αστέρας Μαγούλας- Πανηλειακός: 15.00

Κυριακή 19/01
Επισκοπή- Αχαρναϊκός: 15.00
Φωστήρας- Βύζας Μεγάρων: 15.00
Παναιγιάλειος- Γλυφάδα: 15.00
Φωκικός- Ηρακλής Ψαχνών: 20.00 OTE TV

Βόρειος Όμιλος

Σάββατο 18/01
Αιγινιακός- Αναγέννηση Γιαννιτσών: 15.00

Κυριακή 19/01
Καβάλα- Αναγέννηση Καρδίτσας: 15.00
Δόξα Δράμας- Τύρναβος: 15.00
Ζάκυνθος – Εθνικός Γαζώρου: 15.00
Νίκη Βόλου- Κασσιόπη: 18.00 OTE TV
Ηρακλής- Πιερικός: 18.00 OTE TV

Σχόλια: 0

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 3 μέλη, 2 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

black-storm, mono pane, palios

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 222, στις Τετ Dec 15, 2010 9:24 pm
Google Analyticks
Ώρα
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
 
Πρόσφατα Θέματα
» Κύπελλο Ελλάδος 2013-14
από palios Σήμερα στις 11:36 am

» Απόλλων Σμύρνης - Διοικητικά
από palios Σήμερα στις 11:05 am

» Απολλων Σμύρνης - Γενικά
από mario4 Σήμερα στις 11:03 am

» [3η] Αιγινιακός - Ηρακλής Ψαχνών (Πέμπτη 17/4 - 17.30)
από islandos Σήμερα στις 11:01 am

» Π.Α.Ο.Κ
από islandos Σήμερα στις 10:56 am

» Κανόνες - Σύστημα Βαθμολόγισης - Βαθμολογία-Συζήτηση
από sellos Σήμερα στις 10:27 am

» Βαθμολογία-Συζήτηση (2013-14)
από sellos Σήμερα στις 10:26 am

ΕΚΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗ Β’ ΕΘΝΙΚΗ
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 2062
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η curvagreek.fanzine

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 403080 θέματα σε 7334 θέματα